• Pisanie to układanie puzzli, możesz na nas liczyć - mamy wszystkie elementy!

  • Dobór złych słów niszczy przekaz – tworzymy dobre treści, którymi przekonasz do siebie innych!

  • Nawet najlepszą treść zabijają błędy - przywróć jej życie z naszą pomocą!

W jednym słowie - nazwy, claimy, hasła

W JEDNYM SŁOWIE ZAWRZEMY PRZESZŁOŚĆ, TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ TWOJEJ FIRMY

NAZYWAMY FIRMY, PRODUKTY, USŁUGI

Stworzymy nazwę dla Twojej firmy, serii produktów lub usług, które oferujesz. Zajmujemy się też modyfikacją już istniejących nazw i doradztwem w zakresie ich samodzielnego opracowania.

Nazwa to nośnik wartości, wizytówka, haczyk, który powinien zaczepiać się w głowach odbiorców. Z naszą pomocą zarzucisz go skutecznie.

Doświadczenia naszego zespołu z pracy w działach marketingu największych korporacji, pozwalają zbadać skuteczność haseł pod kątem marketingowym i sprzedażowym.

Nazwy firm czy hasła reklamowe powinny być wpisane w misję firmy, skierowane do określonego odbiorcy i ściśle związane z celem jaki firma chce osiągnąć. Potrafimy w spójny sposób przekazać to wszystko dosłownie W JEDNYM SŁOWIE.

TWORZYMY CLAIMY

Każdą nazwę możemy również wzbogacić o claim.

Claimy to główne slogany firm. „Doczepione” do nazwy wyrazy są jego integralną częścią.

Jeśli nazwa firmy nie stanowi nośnika wszystkich informacji o działalności firmy i jej misji, to claim jest w stanie ją doprecyzować. Wyjaśnia on odbiorcy znaczenie danej nazwy firmy i sprawia, że staje się ona bardziej czytelna i zrozumiała.

CHWYTLIWE HASŁA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Patrzymy w przyszłość, a TY?

Wymyślimy dla Ciebie hasło, które będzie odpowiednio dobrane w zależności od potrzeb i profilu działalności Twojej firmy.

Nowoczesne, perspektywiczne, praktyczne?

Napisz jakiego hasła potrzebujesz? Nic nie zmienisz, jeśli nie spróbujesz!

Zapraszamy do kontaktu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.